Vestel Servis olarak hizmetlerimizi ve servis ağımızı biraz daha genişlettik. Sizlere daha kaliteli hizmeti sunabilmek ve her gün biraz daha kendimizi geliştirmek için konusunda deneyimli ve uzman eğitmenlerimizce hizmet alanlarımızın tümünde sizlere hizmet sağlayan ekiplerimize eğitim programları yapmaktayız.

Eğitim Konularımızdan başlıca söz etmek gerekirse Vestel Çamaşır Makinesi Servisi, Vestel Bulaşık Makinesi Servisi, Vestel Buzdolabı Servisi, Vestel Ankastre Set servisi, Vestel Klima Servisi ve Vestel Kombi Servisi alanlarında uzmanlaştırmak ve hızlı ve aktif arıza çözümleri sunmaktır.

VESTEL ÇAMAŞIR MAKİNELERİ

Vestel Çamaşır Makineleri siz kullanıcılarımızın artık hayatının bir parçası olmuşken siz değerli kullanıcılarımızı  cihazlarımızın yanı sıra kaliteli hizmet ve teknik danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Vestel Çamaşır Makinesi Servisi olan 0850 333 25 52 Çağrı Merkezden her türlü teknik bilgi ve servis hizmeti alabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimize hızlı çözümü sunabilmek için bazı bilgileri sizlerle bu şekilde paylaşmış bulunmaktayız.Böylelikle sizin çözebileceğiniz bir sorun için saatlerce servis beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Vestel Çamaşır Makinesı Su boşaltmıyor ?

Bu arızanın bir çok nedeni olabilmektedir. Öncelikle,

* Pompa Motoru Filitresini Kontrol ediniz. Toka, Madeni Para, İğne gibi yabancı cisimler Pompa motorunuza kaçarak su boşaltmasını engellemektedir.

Gene çözüm olmadıysa,

* Cihazınızın hortumlarını kontrol ediniz. Pis su atık hortumu katlanmış olabilir. Bundan dolayı Su Boşaltma işlemini yapamıyor olabilmektedir.

Bu seçeneklerde işe yaramadıysa ve sorun hala devam ediyorsa. Vestel Servis 0850 333 25 52 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturunuz.

 

Vestel Çamaşır Makinesi Çalışmıyor?

* Cihazınızın prize takılı olan enerji kablosunu kontrol ediniz.

* Cihazın ışıkları yanıyor ama programlama yaptığınızda çalışmıyorsa  Vestel Servis çağırmanız gerekmektedir. Vestel servis için 0850 333 25 52 numaralı çağrı merkezini arayınız.

Vestel Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ?

Kullanmış olduğunuz cihazlarımızın çoğunun elektronik kartında arıza kodları tanımlıdır.Bundan dolayıdırki cihazınız herhangi bir arızada elektronik göstergede size arıza koduyla uyarmaktadır.

Böyle bir durumda Vestels Servis  0850 333 25 52 numaralı servisi arayarak bir çogunda  teknik arkadaşlarımız size telefonda yöntemlerle resetleme yaptırarak çöze bilmektedir.

Arıza kodlarını öğrenebilmek ve ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için Vestel Servisi Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
0850 333 25 52

Vestel Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor?

Vestel Çamaşır Makinelerinde su akıtma şikayeti durumunda öncelikle dış etkenlere yanı Pis su hortumu ve temiz su hortumunu kotrol ediniz. Bu kısımlardan su akıtma yokisa

* Pompa filitresinin kapağını kontrol ediniz.

* Denetjan çekmecesini kontrol ediniz.

Bu yöntemlerle sonuc alamadı iseniz  Cihazınızın elektrıkle bağlantısını keserek ( fişini çekerek ) ve su çamaşır kaninesinin altından geliyor ise Vestel servisi arayarak teknik servis talebinde bulununuz . Acil Vestel servis numarası 0850 333 25 52 Dahili 1

VESTEL BULAŞIK MAKİNELERİ

Vestel Bulaşık  Makineleri siz kullanıcılarımızın artık hayatının bir parçası olmuşken siz değerli kullanıcılarımızı  cihazlarımızın yanı sıra kaliteli hizmet ve teknik danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Vestel Bulaşık Makinesi Servisi olan 0850 333 25 52 Çağrı Merkezden her türlü teknik bilgi ve servis hizmeti alabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimize hızlı çözümü sunabilmek için bazı bilgileri sizlerle bu şekilde paylaşmış bulunmaktayız.Böylelikle sizin çözebileceğiniz bir sorun için saatlerce servis beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Vestel Bulaşık Makinesi Su boşaltmıyor ?

Su akıtma durumundan öncelikle temiz su hortumu ve tahliye hortumunu kontrol ediniz. Eğe bu ıkı hortumdan akıtmıyorsa  cihazının elektırıkten fişini en kısa sürede çekip vestel teknik servis 0850 333 25 52 arayarak servis talebinde bulununuz.

Vestel Bulaşık Makinesi Çalışmıyor?

*Fişinin takılı oldugu pirize eletirik geldiğinden emin olunuz.

* Kapının tam kapanıp kapanmadığını kontrol ediniz.

* START düğmesinin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.

Bu kontroller sonucu arıza çözülmedi ise  Vestel Servis  0850 333 25 52 numaralı telefonu arayarak servis kaydı oluşturunuz.

Vestel Bulaşık Makinesi Arıza Kodları ?

Arıza kodları iki çeşitlidir. Elektronik göstergeli cihazlarda  göstergede arıza kodu görülmektedir. Elektronik göstergesi olmayan cihazlarda ise led işikları yanı başlat göstergesi beklet göstergesi bitti göstergesi gibi.

Elektronik göstergesi olmayan cihazlarda bu led kısımlar yatıp yatıp sönmektedir. Örnek vermek gerekirse

* Bitti işiğiyla başlat ışığı yatıp sönüyor.

*Başlat ışığıyla bitti ışığı yatıp sönüyor.

* Yıkama ışığıyla bitti ışığı yatıp sönüyor.

Bu durumlarda Vestel servis 0850 333 25 52 arayarak telefonda teknik destekle bir çok arızayı çözebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken cihazın elektrikle bağlantısını keserek ( cihazın fişini prizden cekiniz ) vestel servisi aramaktır.

Elektronik göstergeli cihazlarda arıza kodları görülmektedir.Örnek vermek gerekirse ,

* Vestel Bulaşık Makinesi F5 Arıza kodu

Bu arıza kodunu gördüğünüzde cihazınız su giriş hatası vermektedir. Yapmanız gerekenler

- Su giriş musluğunun tamamen acık olduğundan ve suların kesik olmadığından emin olunuz.

- Su giriş musluğunu kapatınız ve su giriş hotmunun ucunda bulunan filitrenin temiz olup olmadığını kontrol ediniz.

- Makinenizi tekrar çalıştırınız.Hata devam ederse Vestel servise başvurmanız gerekmektedir.

* Vestel Bulaşık Makinesi F3 Arıza kodu

Bu arıza kodu sürekli su alma arızasıdır. Cihazınız sürekli su alırsa bu arızayı görürsünüz. Böyle bir durumda

- Su giriş musluğunu kapatarak en kısa sürede vestel servis çağırınız.

* Vestel Bulaşık Makinesi F2 Arıza kodu

Bu durumda cihazınız su boşaltamama şikayetiyle karşı karşıyasınız. Yapmanız gerekenler

- Pis su kortumunu kontrol ediniz.

- Makinenizin iç gövde tabanındakı filitreleri kontrol ediniz.

Arıza hala çözülmediyse  Vestel servis talebinde bulununuz.

* Vestel Bulaşık Makinesi F8 Arıza kodu

Bu durumla karşılaştığınızda  cihazınız ısıtıcı hatası vermektedir. Yapmanız gereken tek birşey vardır. Vestel servis arayarak teknik servis talebinde bulununuz.

* Vestel Bulaşık makinelerinde F1 arıza kodu, F7 arıza kodu, F9 arıza kodu, F6 arıza kodu, FE arıza kodu gördüğünüzde Cihazın fişini çekerek Vestel servis talebinde bulununuz.